"Чарівна майстерня"

      
                                      


            Сьогодні напередодні свята 8 березня в бібліотеці було проведено майстер - клас «Букети із гофрованої бумаги » для учнів місцевої школи .  бібліотекар Грудік Ірина вчила дітей виготовляти квіти, які вони взавтра подарують своїм мамам та бабусям.


                                      

 Звичай обдаровувати дітей в ніч на Святого Миколая (з 18 на 19 грудня) є чи не у всіх християнських народів. Ця гарна традиція прийшла в Україну з Європи й утвердилася на західних землях, де в день Святого Миколая печуть спеціальне печиво «миколайчики» і обдаровують усіх дітей.Крім того, вихованих та слухняних дітей чекають подарунки, які «приносить» Миколай уночі. А неслухняним кладе під подушки різки, які примусять їх задуматися над своєю поведінкою.
Сьогодні у книгозбірні села Хорлупи зібралися учні місцевої школи на майстер - клас по виготовленню новорічних прикрас, чобітків, листівок, янголят, який провели директор будинку культури Лівак Надія та бібліотекар Грудік Ірина. 


                            Процес виготовлення новорічних прикрас дуже захопив дітей. Під час роботи діти проявляли свою фантазію, тавариськість, взаємодопомогу, взаємоповагу.
                                                                                                                           

                                             майстер - клас " Осінній букет з листя".

                                                           

                
30 квітня завітали школярі з місцевої школи до бібліотеки на посиденьки, щоб плести вироби з резинок , а також обмінятися досвідом по виготовленню браслетів. Плетіння захопило не тільки дівчат, а й хлопців. 
Найбільш вправні майстрині Демчук Адріана, Басюки Саша та Мілана охоче ділилися своїм досвідом і допомагали початківцям освояти різні техніки плетіння.Директор будинку культури Лівак Надія навчила дітей виготовляти квіти із серветок.
Дякую всім дітям, що вони так творчо проводять своє дозвілля.                                                               


                       25 березня в бібліотеці с. Хорлупи відбувся майстер- клас"Розфарбуй писанку". Директор будинку культури Лівак Надія та бібліотекар Грудік Ірина познайомили присутніх з видами великоднії яєць: крашанками, драпанками, крапанками, писанками.
                     Діти залюбки опановували різні техніки форбування яєць.

      


Дякуємо учням школи , вихователю дитячого садочка "Сонечко" с. Хорлупи Жабській Наталії Миколаївні і її вихованцям, які взяли активну участь у майстер-класі. 
Сподіваємось, що на Великдень ваш святковий стіл прикрасять крашанки, виконані різними техніками.

             


                       Новогодняя ёлка картинка~Новогодние картинки анимашки 2016

Немає коментарів:

Дописати коментар