четвер, 2 червня 2016 р.

Школа професійної майстерності

На базі бібліотеки-філії с. Кульчин розпочала роботу школа професійної майстерності з питань краєзнавчої роботи.

26 травня 2016 р. на базі даної установи відбулося перше заняття школи на тему “Бібліотечне краєзнавство в культурному житті регіону: стан, важливість, удосконалення”.


Бібліотекарі району ознайомилися з досвідом роботи з питань краєзнавства, оглянули музейну кімнату історії села, яку створила бібліотекар Лариса Антонюк. 


 Краєзнавча діяльність – це та діяльність, яка надає бібліотекам місцевого колориту, регіональної специфіки” – відмітила у своєму виступі директор Ківерцівської РЦБС Любов Михальчук.

 Консультацію надали працівники районного методичного центру Любов Доридор та Наталія Мілінчук.


Також консультацію надала бібліограф Ківерцівської РЦБС Ірина Вергун.Увазі присутніх було запропоновано бібліоподорож по книзі “Село Кульчин. Дзвін віків. Переплетення доль”. Її провели автори книги Іраїда Майданець, місцевий краєзнавець, в минулому вчитель історії та Лариса Антонюк, бібліотекар бібліотеки-філії с. Кульчин.Жваво проходило обговорення побаченого та почутого під час заняття школи, в ході якого бібліотекарі ділилися власними баченнями розвитку сучасних бібліотек, ідеями, задумами та побажаннями.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар