понеділок, 22 серпня 2016 р.

День Незалежності

Свято День Незалежності у Хорлупівській сільській раді.
З днем народження, незалежна Україно!
24 серпня ми святкуємо твою 25- річницю. 


Україна! Скільки глибини у цьому слові… Це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес.
Тихі плеса річок, сині очі озер і ставків. Це безмежні степи і ліси, зелені долини і луки - все це наша Україна. 


Складною і бурхливою була твоя доля, рідна земле! Топталися по тобі орди чужинців, ворожі пазурі роздирали твоє тіло. Дітей твоїх вели загарбники у неволю. І сьогодні ти доводиш свою незалежність і суверенність, втрачаючи кращих синів і дочок на Сході. 


Сьогодні, 21 серпня , в сільській раді зібралися хорлупчани на святкування 25 – річчя Незалежності України. На урочистій частині до присутніх звернулися директор будинку культури Лівак Н.А. , та сільський голова Протасюк О.М. , які привітали усіх зі святом. Хорлупчани переглянули концерт " Уклін тобі, моя рідна Україно!» Ведуча Вовк Світлана перегорнула сторінки історії Незалежної України. 


На святі звучали пісні, вірші, танцювальні композиції. Роль України майстерно зіграла Хазанюк Анастасія. Свято підготували директор будинку культури Лівак Н.А. та бібліотекар Грудік І.В. , які щиро дякують Калецьким Миколі та Артему, Басюкам Мілані, Олександрі та Костянтину, Демчук Адріані, Сливі Ангеліні, Вовкам Світлані та Мар’яні, Хазанюкам Анастасії та Тетяні , Гуч Вікторії, Сосницькій Вероніці, Грудікам Яні та Владиславу. 
Присутні ознайомилися з книжковою виставкою «Україно моя - ти могутня і сильна» 


Прийміть сердечні вітання і побажання з нагоди національного свята нашої держави – Дня Незалежності України. Бажаю здоров`я, щастя, нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення та добрі справи в ім’я України. 

Немає коментарів:

Дописати коментар