суботу, 24 вересня 2016 р.

Світ святкує День народження "Смайлика"

 
Смайлик сьогодні став незмінним атрибутом електронного спілкування, і уявити, як можна було б без нього обходитися, практично неможливо. 
Щороку 19 вересня відзначають незвичайне свято — День народження дружелюбного електронного символу — 
День народження "Смайлика". 
19 вересня 1982 року Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення. У цьому повідомленні він запропонував інтернет-користувачам під час спілкування в мережі використовувати послідовність символів - ":-)" 
(двокрапка, дефіс і заслони дужку) - як маркер для жартівливих повідомлень. 
Свій вибір вчений пояснив тим, що цей значок схожий на усміхнене обличчя. Це було серйозним поповненням електронного лексикону.1 коментар:

  1. Здравствуйте, все, я - Адрик Вадим, живущий в городе Курган, я хочу поделиться со всеми вами здесь о том, как мистер Бенджамин помог мне ссудой в размере 15 000 000,00 рублей, чтобы начать доставку продуктов питания после того, как у меня есть работа в Несколько отелей здесь, в Кургане, просто для того, чтобы зарабатывать на жизнь, но, к сожалению, у меня все еще были трудности с оплатой аренды, но сейчас я благодарю Бога, что теперь я работаю на себя, и 5 работников работают под моей опекой. Просто если вы ищете финансовую свободу, я посоветую вам связаться с мистером Бенджамином с этим электронным письмом ниже и номером приложения. lfdsloans@outlook.com + 1-989-394-3740.

    ВідповістиВидалити