понеділок, 26 березня 2018 р.

Літературно-музичний вечір : "До висот Шевченкового слова". (До 204-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка)

9 березня 2018 року минуло 204 років від дня народження Т.Г.Шевченка - українського поета , художника, мислителя.
За словами Євгена Сверстюка "Феномен Шевченка відбиває нашу національну справу, природу, наше світосприйняття, наше минуле і нашу надію на майбутнє. Він символізує душу  українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять".
Ім’я Шевченка - безсмертне. Воно як незгасний високо піднятий смолоскип, що завжди освітлюватиме духовні творчі шляхи українського народу. Ніколи до його могили не заросте дорога бо вона прокладена з глибин сердець вдячного народу.
З метою вшанування пам’яті великого Кобзаря 27.03.2018 р. в приміщенні Хорлупівської бібліотеки-філії було проведено літературно-музичний вечір: "До висот Шевченкового слова" разом з учнями Хорлупівської ЗОШ.


Ведучі Слива Ангеліна та Кухарчук Богдана розповіли про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка.
Учні Мельник А.,Басюк О., Басюк М., Демчук А., декламували вірші Т.Г.Шевченка: "Чи то недоля та неволя", Ліни Костенко: "Повернення Шевченка", Олександра Богачука: "Думи в казематі", Юрія Лабунського: "Т.Г.Шевченку" та Лесі Українки: "На роковини Шевченка".
Також на літературно-музичному вечорі прозвучали пісні: "Реве та стогне Дніпр широкий", "Садок вишневий коло хати","Думи мої, думи мої..." та "Заповіт".


Бібліотекар Клінова С. провела бібліографічний огляд біля книжкової полички: "Кобзарик для школярика" .


Немає коментарів:

Дописати коментар