пʼятницю, 2 червня 2017 р.

Міжнародний день захисту дітей


1 червня 2017 року у Міжнародний день захисту дітей у бібліотеці – філії села Хорлупи для маленьких читачів було проведено конкурс малюнку на асфальті «Здраствуй літо!».

Бібліотекар Клінова Світлана розповіла, що цей день нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки та релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного та психологічного насилля, на захист від експлуатації дитячої праці, як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.
На асфальті діти малювали своє щасливе дитинство, свої веселкові мрії, співали пісні.
Після закінчення малюнків всі оцінювали найкращу роботу.Переможцями стали: І місце – Лихач Іванна (3 клас), ІІ місце – Сосницька Вероніка (3 клас), ІІІ місце – Обушенко Ярослав (2 клас). Всі переможці отримали призи.В цей день учні взяли участь у книжковій вікторині «З якої казки?». Діти відгадували з яких літературних творів зачитуються уривки, залюбки пізнавали своїх улюблених Дюймовочку і Білосніжку, Івасика – Телесика і стійкого олов’яного солдатика, з радістю продовжували фрази з улюблених віршів, казок та оповідань.


Літо тільки розпочалося. Попереду в дітвори стільки приємних подорожей, екскурсії, вражень!
Нехай вони всі будуть вдалими та щасливими.

Немає коментарів:

Дописати коментар