четвер, 31 грудня 2015 р.

Новорічне свято


Новорічне свято кличе нас,
Казка розпочнеться у цей час.
Завітали гості у наш зал,
На веселий дружній карнавал.
Новий рік – найулюбленіше і довгоочікуване свято. Це час, коли особливо хочеться вірити в казку, здійснення найзаповітніших мрій та бажань. Недаром кажуть: «Під Новий рік, що не побажаєш – все завжди збувається». 


Учні нашої школи старанно готувалися до цього свята: вчили пісні, танці, вірші, хороводи, а також виготовляли новорічні прикраси, витинанки, якими прикрасили святкову залу та красунечку ялинку.
30 грудня у нашій школі було по-особливому гамірно і людно, адже до нас завітали наші мами, тати, бабусі, дідусі, родичі, прийшли і вихованці дитячого садочка. І от ведучі Демчук Адріана та Слушаєва Вікторія розпочинають Новорічне свято. 


Білосніжка (Вовк Мар’яна) завітала до нас з гномами. 


           Побували на нашій виставі і лісові звірята,


сніжиночки - красунечки водили хоровод з Снігурочкою (Грудік Яна – Марія), 


    линули вітання від Дідуся Мороза ( Скачков Роман). Господиня ( Тарасюк Богдана) і господар ( Тарасюк Любомир) зустрічали колядників, які водили козу, співали колядки.


 Пісні, які виконали Терещук Діана, Слива Ангеліна, Бірюкова Лариса, Грудік Яна – Марія, додали святкового настрою. 


Завершилося свято побажаннями від Снігурочки і Дідуся Мороза.


 Від імені школярів нашої школи дякую : працівникам благодійного фонду «Волинська родина» імені Ігоря Єрємєєва, фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк», директору фірми «УкрНафтЛізінг» Григорію Люльці.Вітаю всіх з Новорічними та Різдвяними святами. Бажаю Вам міцного здоров’я, щасття, радості, достатку, здійснення всіх мрій, а найзаповітніша мрія дорослих і дітей – це Мир у нашій рідній Україні.

                                Фото на згадкуНемає коментарів:

Опублікувати коментар