пʼятницю, 21 серпня 2020 р.

Україна - єдина країна

Всупереч складній та неоднозначній ситуації, в якій сьогодні знаходиться Україна, нам є чим пишатися і за що любити цю велику країну. Ця книга розповість вам про країну з багатою й непростою історією, яка чимало чого нас навчила. Один з розділів розповість вам про традиційні українські свята та обряди, про головні обереги українського народу, які забезпечували здоров’я, добробут і спокій у родині. Ви дізнаєтеся про природні дива України, неповторні замки і палаци, які вражають не тільки своєю красою, а й незабутньою історією. Також ви довідаєтеся про найвідоміші церкви та монастирі України, які зачарують вас своєю неповторністю, та забажаєте побачити їх на власні очі.

Ви дізнаєтеся про визначних особистостей, які зіграли в історії України видатну роль, а також про славетних письменників, поетів, художників, спортсменів та інших осіб, які прославили Україну. На українській землі завжди жив миролюбний і мудрий народ, який здавна славиться своєю гостинністю.

Україна – це єдина країна. Тільки ми, жителі України, поважаючи кожного мешканця в ній, зможемо побудувати сильну й успішну державу.


Немає коментарів:

Дописати коментар