середа, 29 квітня 2020 р.

КАЗКОТЕРАПІЯ. ЧУДОВІ КНИЖЕЧКИ ВІД ПСИХОЛОГА НАТАЛІЇ ЧУБ ДЛЯ ЧИТАННЯ З ДІТЬМИ

Презентуємо вам, любі читачі нашу нову знахідку! Це серія книг Казкотерапія від Наталії Чуб. Їх авторка –  відома дитяча письменниця та психолог. Дані книги – це терапевтичні казки, тобто такі, які допомагають дитині впоратися з якоюсь певною проблемою. Це казки, які мають чудодійну силу, хоч і не містять у собі чарівних заклинань.
Казкотерапія легко і швидко допоможе малюку подолати переживання та впоратися з різними ситуаціями: небажання йти до садочка вранці або лягати спати, боязнь темряви та всього нового, капризи, не вміння доводити справи до кінця. Казка «розмовляє» з дитиною її мовою. Тут йому все зрозуміло, бо мова казки простіша, аніж повчання батьків. Тож замість того, щоб сварити дитину, почитайте їй казки та обговоріть кожну історію, разом з дитиною проживайте пригоди героїв.
  1. Казка “Про маленьку пташку”
Казкотерапія. Про маленьку пташку, фото 1
Це чудова історія із серії Казкотерапія від психолога Наталії Чуб.  Книжка рекомендована і однозначно пригодиться несміливим дітям, які соромляться чи бояться нових знайомств, допоможе позбутися страхів і підкаже, як діяти. Якраз такою сором’язливою була маленька пташка Міллі, якій навіть снилися ігри з уявними друзями. Та наяву друзів у пташечки не було, на відміну від старшого братика, який мав безліч приятелів. На щастя, одного разу бабуся подарувала Міллі чарівний капелюшок для сміливості, і сталося диво. Це історія про цінність дружби та відваги, прекрасно проілюстрована художником. У багатьох ситуаціях діти упізнають себе. У книжці також є звернення до батьків, яке допоможе їм правильно побудувати обговорення історії.
Казкотерапія. 1000000 справ зебри Еббі, фото 1
Дана казка буде корисна для прочитання активним, непосидючим дтітям, котрі не вміють доводити справу до кінця, а перестрибують від заняття до заняття. Ця яскрава книга про маленьку зебру Еббі, яка завжди береться за безліч справ, але ніяк не може довести їх до кінця. Прочитавши казку, Ви дізнаєтеся, як смугаста конячка навчилася все правильно планувати й виконувати задумане. А разом із нею цього навчиться і Ваша дитина.
Казкотерапія. Подорож листочка, фото 1
Історія про листочок справді дуже цікава та актуальна. Читаючи дану книгу ми знайомимось із маленьким листочком, який хоч і любив своє дерево і братиків листочків, все ж мріяв подорожувати і побачити світ. І от одного разу від сильного вітру він відірвався і полетів, як птаха. Коли вітер вщух – листочок почав подорожувати струмочком. Під час подорожі по воді він стає у пригоді комашці (був човником), крихітній пташці; бавиться з рибкою. Потім його прибило до берега, де його підбирає дівчинка, яка помітивши в ньому дірочку – дивиться крізь неї на світ – і світ здається ще гарнішим. Потім дівчинка кладе його на воду річки (що не далеко починалась) і листочок пливе на зустріч новим відкриттям. Він завжди вірив, що попереду його очікує обов’язково щось хороше. Якщо ваша дитина важко адаптується до нового оточення і не любить змін, прочитайте їй книжку й обговоріть її разом. Казкотерапія допоможе малюкові впоратися зі своїми страхами та переживаннями.
4. Казка “Маленький Кит”
Головний герой книжки – маленький кит, який дуже хотів знайти собі друзів, захищати слабких і допомагати тим, хто потрапив у біду. Прочитайте казку своєму малюкові й обговоріть ії разом з ним. Завдяки цій добрій історії він навчиться цінувати дружбу, бути щирим, співчутливим і завжди залишатися собою, незважаючи на думку оточення. Це надзвичайно гарна та добра книга, ілюстрації неперевершені та дуже ніжний та повчальний зміст. В казку вкладені базові поняття, яким кожен батько зобов’язаний навчити свою дитину. Тато кит виховує малюка, вчить його що таке добре і погано, далі саме дитинча зустрічає хороших і поганих і визначається зі своєю позицією в житті, а в кінці малюк подорослішає і починає вчити свою дитину, як колись вчили його.
Книжка призначена для маленьких плаксіїв. Якщо ваша дитина часто сумує й засмучується через дрібниці, просто прочитайте їй казку і разом обговоріть її. Казкотерапія легко і швидко допоможе маляті впоратися зі своєю проблемою. Казка про лисичку Бетсі навчить дитину бути веселою, упевненою у собі й долати життєві труднощі з усмішкою.
6. Про сонну мишку і вередливу пилинку
6. 
Книжка для дітей дошкільного віку, яка допоможе їм упоратися зі страхами та вередуванням. Добрі казкові історії дадуть дорослим змогу разом із дитиною опрацювати її страхи або виправити погану поведінку.
7. Два Черв’ячки
Ця книга про двох друзів-черв’ячків, які по-різному бачать світ. Вона повчальна і тепла. Про те як два, абсолютно різних черв’ячки, поважають і приймають одне одного, такими як є. Один черв’ячок справжній реаліст, є яблучко і чудово. А другий романтик і мрійник, готовий забратися на найвище дерево, щоб подивитися на захід сонця. Історія про те, що всі ми різні і це не погано і потрібно приймати кожного таким, яким він є, комусь яблуко, а комусь – захід сонця, адже у кожного свої інтереси і цінності в цьому житті. Все як в житті, але набагато цікавіше.

Немає коментарів:

Дописати коментар