вівторок, 14 квітня 2020 р.

ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН-ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВИХ КНИЖОК ВІДОМОГО УКРАЇНСЬКОГО ПИСЬМЕННИКА СЕРГІЯ ЖАДАНАТрансляція відбудеться на сторінці автора та видавництва Meridian Czernowitz.

16 квітня 2020 року відбудеться презентація нової книжки "Список кораблів" та п’єси "Хлібне перемир’я" Сергія Жадана. Про це йдеться на офіційній сторінці письменника у Facebook. 

"Дорогі брати і сестри, саме в ці дні мали відбутися презентації моїх нових книжок. На жаль, нам не вдасться ближчими тижнями зустрітися віч-на-віч. Проте це зовсім не значить, що хтось може обірвати поміж нами зв'язки. Наступного тижня буду читати вам вірші й відповідати на ваші питання. Сподіваюсь, вас буде багато й вам це буде потрібно. Ніщо не зупинить ідеї, час якої настав. ...", - йдеться у повідомленні. 

За словами письменника "Список кораблів" – можливо, найінтимніша і найболючіша його книга. "Це список тих, хто пішов, але кого не можна забути. Список імен, які супроводжують тебе протягом життя".

Події "Хлібного перемир’я" відбуваються влітку 2014 року. Це історія однієї смерті, "яка поступово перетворюється на історію цілого покоління, на історію стосунків між дітьми та батьками, на історію зради й недовіри, сповнену комічних слів і трагічних сенсів" 
нова книжка Сергія Жадана "Хлібне перемир’я" квітень 2020

Немає коментарів:

Дописати коментар