пʼятниця, 23 січня 2015 р.

100 днів у школі


У них маленький ювілей.
Дитинство... Ми завжди згадуємо його з трепетом та радістю. А таку врочисту подію, коли дитина вперше переступає поріг школи, ще й з неймовірним хвилюванням.
  Здається зовсім недавно пролунав Перший дзвінок для першокласників 2014 року, а вже пройшли місяці клопіткої роботи, і з малят - дошкільнят діти перетворились у справжніх школярів.
3 грудня у Хорлупівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулося свято "Перші сто днів у школі". Ці сто  днів для першачків були дуже напруженими та насиченими різноманітними подіями.


Родинне свято проходило в яскраво прикрашеній класній кімнаті, адже саме тут першокласники опановують букви, цифри, вперше прочитали слово, написали речення, розв'язали приклади. Це їх  шкільний дім , "фортеця"


   Школярики читали вірші, співали пісень, розгадували загадки, грали ігри і навіть танцювали.
До першачків завітали казкові герої. Поштарик ( Лихач Ярослава) принесла вітальні листівки та солодощі.


Побувала на святі і Королева Казок ( Грудія Яна - Марія), яка заспівала пісеньку про казку та запропонувала виконати "чарівні завдання"


Класовод Тарасюк Ірина Вікторівна гордиться своїми дітьми, адже вони  гарно витримують всі випробування.Школярики усміхненні , щасливі... Повторили правила школяра, пообіцяли бути звжди чемними та наполегливими в праці.


Дівчата виконують пісню про Україну


А яка смачна каша...


Фото на згадку. Порадіти успіхам першокласників прийшли і вихователь дитячого садочка Жабська Н.М. та завідувач Смоліна О.А.

Дідусь першокласниці - директор школи Протасюк В.Г. подякував  класоводу за змістовний захід.
Присутні переглянули відео та фотопрезентації, які підготувала бібліотекар Грудік І.В.