субота, 24 січня 2015 р.

Ярмарок


Увага! Увага!Спішіть, поспішайте!Господарі й гості, глядіть не минайте! На ярмарок прошу гуртом, поодинці,На вас тут чекають чудові гостинці.


22 грудня в актовій залі школи с. Хорлупи відбувся ярмарок. Право відкрити свято було надано першокласникам. Вони заспівали пісню "Грицю, Грицю, до роботи", а також подарували присутнім танець "Чоботи". На святі звучали пісні, танці, вірші.А з яким задоволенням діти продавали свої вироби. Чого тут не було: і смачні тістечка, торти, цукерки - півники, соки, яблука, груші, вироби з квілінгу, браслети, прикраси для волосся...Ярмарок відвідали односельчани і були дуже задоволені.Ярмарок зібрав учасно весь шляхетний, добрий люд.
На ярмарку нашім веселим, багатім є чим дивувати і є що придбати.Тут щедрі дарунки із саду й городу.Тут пісня і жарти усім в нагороду.
Мерщій на ярмарок усі поспішайте:  купуйте, милуйтесь, танцюйте і грайте.На веселому ярмарку ми побували, одні продавали - інші купували,Співали, сміялись та ще й жартували...Та про предків наших з шаною згадали.

Гроші, які вторгували учні були передані сім'ям односельців, які зараз знаходяться в зоні АТО.
Додаток: відеокліп.