пʼятниця, 23 січня 2015 р.

День Святого Миколая

А хто , хто Миколая любить… 
За вікном сніжок летить, 
Вітром завіває. 
Тож спішіть усі до нас 
На свято Миколая.
Серед великого розмаїття зимових свят свято Святого Миколая особливе.З давніх-давен Святий Миколай вважався покровителем дітей, яких любив усім серцем і кожному хотів подарувати бодай крапельку своєї любові.
У народі існує легенда, що вночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай ходить, у супроводі ангелів від хати до хати, і дарує слухняним діткам подарунки, які кладе їм під подушку, у черевик біля порога чи у глиняний полумисок, який увечері перед сном діти ставлять на підвіконня. Мабуть, тому це свято так люблять і чекають діти.
У бібліотеці села Хорлупи було по-особливому гамірно напередодні свята. У гості до дітей завітали Казкар, клоуни Болик та Ролик і ,звичайно, Святий Миколай. Казкар познайомив учнів із історією свята. Клоуни разом з дітьми малювали листівки Святому Миколаю, загадували загадки, провели конкурс “Відгадай казку”. Діти були дуже активні, тому клоуни всім подарували книжечки-розмальовки .
Але найбільше зраділи діти , коли під чарівну музику в залі з’явився Святий Миколай. Школярі читали вірші, співали пісні, танцювали. Святий Миколай подякував діткам, побажав здоров’я, успіхів у навчанні, пообіцяв наступного року завітати у бібліотеку і відзначити найактивніших читачів.
Всі діти одержали святкові подарунки від Миколая.
Я щиро вдячна Миколі Скубію, Юрію Сухарєву, Павлу Бовканюку, Володимиру Максимчуку за подаровану дітям казку. Здоров’я вам міцного, щастя, миру, творчого натхнення і веселих свят. Всіх вітаю з наступаючими Новорічними святами.
Казкар познайомив учнів із історією свята.


І от з'являються  клоуни Ролик і Болик...


Відгадували загадки...


Танцювали...                                                                      Грали ігри...Малювали...


                                               Виготовили плакати Святому Миколаю.

                                                                   
                                                        Зимно. За вікнами падає сніг. 
                                                         Святий Миколай завітав на поріг.
                                                         Вже миколайчики тебе чекають –
                                                         Зі святом казковим тебе привітають.
Я щиро вдячна Миколі Скубію, Юрію Сухарєву, Павлу Бовканюку, Володимиру Максимчуку за подаровану дітям казку. Здоров’я вам міцного, щастя, миру, творчого натхнення і веселих свят. Всіх вітаю з наступаючими Новорічними святами.


Додаток: відеокліп.
Немає коментарів:

Дописати коментар